Data Center

DATA CENTER znajdujące się w "Wileńska PARK 51" składa się z dwóch serwerowni zapewniających najwyższe standardy techniczne.

Data Center

Centralna serwerownia zaprojektowana została jedynie do obsługi "Wileńska PARK 51". Tu znajdują się wszystkie najważniejsze dla kompleksu urządzenia zapewniające nieprzerwaną pracę systemów ochrony, dostarczania danych i komunikacji ze światem naszych Najemców. Stałe monitorowanie parametrów pracy urządzeń umożliwia obsłudze budynku wykrycie i usunięcie nieprawidłowości jeszcze przed potencjalną awarią.

Druga serwerownia służy naszym Klientom do kolokacji swoich urządzeń w idealnym do tego miejscu. Wysoka przepustowość łączy telekomunikacyjnych oraz alternatywne podłączenia wiodących operatorów, pozwalają na przesyłanie danych w dowolnej ilości. Klimatyzacja usuwa nadmiar ciepła aby urządzenia mogły pracować w najlepszych dla siebie warunkach.

Dostęp do pomieszczeń Data Center mają tylko osoby uprawnione. W zależności od potrzeb Najemcy, kontrola uprawnień może obejmować cyfrowe kody PIN jak również karty zbliżeniowe. Każde wejście do DATA CENTER jest rejestrowane przez kamery i przechowywane w bazie danych, wraz z personaliami osoby, datą oraz godziną wejścia i wyjścia. Najemcy "Wileńska PARK 51" mogą dysponować również indywidualną kontrolą dostępu do własnych serwerów, umieszczonych w specjalnych szafach.

Niezawodność zasilania DATA CENTER gwarantują trzy niezależne źródła energii (w tym UPS).

Elastyczność rozwiązań pozwala na pełne dostosowanie serwerowni do potrzeb Najemcy, który może zarówno skorzystać z istniejących, jak i wstawić tu własne urządzenia. Daje to możliwość rozbudowy lub adaptacji infrastruktury teleinformatycznej, a tym samym zapewnia efektywność kosztów, co jest istotne zarówno dla wielkich, jak i małych firm.

Świadczymy również usługę kolokacji rejestratorów obrazu z kamer IP.
Usługa coraz bardziej popularna ze względu na częste włamania z kradzieżą rejestratora.
To bez sensu mieć kamery i stracić nagranie z kradzieży. Nie dopuść do takiej sytuacji.
Usługa dostępna jest dla osób prywatnych jak i dla firm.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego.